آخرین اخبار

دبیر کارگروه ملی کاهش آلودگی هوا با اشاره به این که موتورسیکلت‌های رسوبی صدمه بزرگی به کشور وارد می‌کنند، گفت: در حال حاضر پارکینگ‌های تهران و اطراف آن از موتورهای رسوبی پر شده است؛ در حالی که می‌توان نسبت به اسقاط این دستگاه‌ها اقدام کرد تا دوباره به شکل‌های مختلف به چرخه مصرف بازنگردند.

1397/12/2 پنجشنبهبیشتر
.
اخبار کوتاه زیست محیطی استان اصفهان

دستگیری متخلف شکاردرکاشان، 1530 متر از اراضی قمیشلو رفع تصرف شد، جلوگیری از فعالیت یک واحد آلوده کننده هوا درلنجان و شاهین شهرو میمه و تحویل یک پرنده شکاری دلیجه به اداره حفاظت محیط زیست خوانسار از مهمترین خبرهای زیست محیطی یک هفته اخیر در استان اصفهان است.

1397/12/2 پنجشنبهبیشتر
.
وضعیت موتورسیکلت‌های رسوبی شفاف‌سازی شود

معاون محیط زیست انسانی سازمان حفاظت محیط زیست بر ضرورت اسقاط موتورسیکلت‌های رسوبی تاکید کرد و گفت: موتورهای رسوبی سالیان سال است که در پارکینگ‌ها انباشته شده‌اند و متاسفانه هیچ یک از دستگاه‌های نظارتی به این موضوع ورود نمی‌کنند.

1397/12/2 پنجشنبهبیشتر
.
80 درصد از تالاب های ایران با بی آبی مواجه است

معاون محیط زیست انسانی سازمان حفاظت محیط زیست ایران گفت: دریاچه ارومیه تنها اکوسیستم در بین 24 تالاب کشور به شمار می رود که طی هشت سال گذشته شرایط خود را حفظ کرده و بیش از 70 تا 80 درصد از بقیه تالاب ها طی این سال ها بی آب بوده است.

1397/12/2 پنجشنبهبیشتر
تولید ملی و حمایت از کالای ایرانی