آخرین اخبار

20 آذر روز جهانی کوهستان نامگذاری شده است و امسال شعار این روز ؛ کوه برای جوانان مهم است تعیین شده است که نشان می دهد جوانان نمایندگان فعال در زمینه ایجاد تغییر و رهبران آینده هستند.

1398/9/17 يكشنبه
.
باید در رفتار خود تغییر ایجاد کرده و مسئولانه تر تصمیم بگیریم/ مبانی نظری توسعه پایدار در تصمیمات کلان در نظر گرفته شود

نشست تخصصی هماهنگی سند همکاری در حوزه آموزش حفاظت محیط زیست و مدیریت مصرف آب و انرژی در مدارس، پیش از ظهر امروز با حضور مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران، ادارات کل آموزش و پرورش شهر تهران و شهرستان های استان تهران، مدیران عامل سازمان آب و فاضلاب و توزیع برق استان تهران و مدیرکل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران در محل سالن همایش های شهید غنی پور شهرداری منطقه ۱۰ برگزار شد.

1398/9/17 يكشنبه
.
انعقاد تفاهم نامه برای حفاظت پایدار از محیط زیست در چهارمحال و بختیاری

تفاهم نامه همکاری برای حفاظت از محیط زیست، همگام با توسعه ورزش، میان ادارات حفاظت محیط زیست و ورزش و جوانان شهرستان اردل در این استان منعقد شد.

1398/9/17 يكشنبه
.
دولت در زمینه محیط زیست قدم‌های بسیار خوبی برداشته است

رئیس جمهور با اشاره به اینکه این دولت در زمینه مسایل محیط زیست قدم‌های مهمی برداشته که این روند را در سال آینده ادامه خواهیم داد، تاکید کرد: به جز مسأله دریاچه ارومیه که شرایط آن بسیار امیدوارکننده است و همچنین تالاب‌ها که شرایط آنها بهتر از سال‌های گذشته است، امیدوارم این اقدامات ادامه پیدا کند.

1398/9/17 يكشنبه
بيشتر
تاریخ به روز رسانی
يكشنبه 17 آذر 1398 14:59:47
سال 1398  سال رونق تولید