اخبار مهم

مدیرکل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان گفت: ۱۸ کیلومتر از رونگ‌های ( رودهای) هامونک و نه طایفه تالاب بین‌المللی هامون به منظور احیای این تالاب در سالجاری لایروبی شده است.

1399/4/31 سه‌شنبه
.
برنامه حفاظت و حراست از «بالابان» در همدان در حال تدوین است

معاون فنی اداره‌کل حفاظت محیط زیست استان همدان اعلام کرد: برنامه حفاظت و حراست از «بالابان» در اداره کل حفاظت محیط زیست استان در حال تدوین است.

1399/4/31 سه‌شنبه
.
منابع تجدید پذیر را به منابع تجدید ناپذیر تبدیل نکنیم

در دیدار مجمع نمایندگان استان اصفهان با معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست، مشکلات و معضلات محیط زیستی این استان، مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

1399/4/30 دوشنبه
.
حضور هیات ایرانی در نشست جهانی مجمع عالیرتبه سیاسی توسعه پایدار

نشست جهانی مجمع عالیرتبه سیاسی توسعه پایدار طی دو هفته اخیر بصورت برخط در دو بخش کارشناسی و عالیرتبه به میزبانی سازمان ملل برگزار شد.

1399/4/30 دوشنبه
بيشتر

دفتر حفاظت و مدیریت شکار و صید سازمان حفاظت محیط زیست در اطلاعیه‌ای، از آغاز فاز نخست هزینه‌کرد عواید ناشی از صدور پروانه‌های شکار در سال جاری توسط صندوق ملی محیط زیست خبر داد.

1397/11/24 چهارشنبه
.
جشنواره زنان،نوآوری های زیست محیطی،مشاغل سبز در اسفندماه برگزار می شود

همزمان با ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن جشنواره زنان،نوآوری های زیست محیطی،مشاغل سبز در سازمان حفاظت محیط زیست برگزار می شود.

1397/11/24 چهارشنبه
.
خروج سگ‌های گله از زیستگاه یوزپلنگ‌ها / بودجه ۴ میلیون دلاری برای نجات یوزها

معاون محیط زیست طبیعی سازمان محیط زیست جزئیات برنامه پنج‌ساله حفاظت از یوز آسیایی را در زیستگاه‌های طبیعی تشریح کرد و گفت: خروج ۵۰ درصدی دام از خارتوران و میاندشت، خروج سگ‌های گله از زیستگاه یوز و گسترش مناطق تحت مدیریت محیط زیست، بخشی از برنامه‌های حفاظت از یوزپلنگ آسیایی که پنج سال آینده انجام خواهد شد.

1397/11/24 چهارشنبه
.
تعداد محیط بانان تا پنج سال آینده ۲ برابر می‌شود

فرمانده یگان حفاظت سازمان محیط زیست با اشاره به اینکه در راستای حفظ محیط زیست کشور و انتقال آن به نسل‌های آینده تا کنون ۱۳۸ نفر از محیط بانان شهید شده‌اند، گفت: بر اساس دستورالعمل مصوب شده تعداد محیط بانان تا پنج سال آینده دو برابر می‌شود.

1397/11/23 سه‌شنبه
اخبار آرشيوي
از تا

بيشتر
سال ۱۳۹۹ سال جهش تولید