تولید فصل جدید سریال تلویزیونی نون خ با رویکرد محیط زیستی

تولید فصل جدید سریال تلویزیونی نون خ با رویکرد محیط زیستی

به زودی فصل پنجم سریال تلویزیونی نون خ با رویکرد محیط زیستی وارد فاز تولید خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان حفاظت محیط زیست، در نشست هماهنگی فی‌مابین نورالله مرادی، معاون آموزش و مشارکت‌های مردمی سازمان حفاظت محیط زیست و مهدی فرجی، تهیه کننده فصل پنجم سریال تلویزیونی "نون خ"، بر تولید این مجموعه مخاطب پسند با رویکردهای محیط زیستی تأکید شد.
مهدی فرجی، تهیه کننده سریال تلویزیونی "نون خ" این مجموعه را در ادامه 4 سری گذشته آن ارزیابی کرد و گفت: نگارش فیلمنامه این سریال تلویزیونی در حال انجام است و تصمیم داریم در این سریال به موضوعات مختلف محیط زیستی با نگاه طنز بپردازیم.
فرجی گفت: این سریال طنز خانوادگی، از اواخر اسفندماه سال جاری و همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان در 25 قسمت تدارک دیده شده و مانند سری های قبلی با کارگردانی و نقش آفرینی سعید آقاخانی با شخصیت "نورالدین خان‌زاده" به روی آنتن می‌رود.
وی افزود: شبکه یک سیما این مجموعه تلویزیونی را با محوریت موضوعات مهم محیط زیستی همچون شکار غیر مجاز، قاچاق حیات وحش، آلودگی‌های محیط زیستی و ... تدارک دیده است و تلاش می‌شود تا با معرفی اقوام مختلف ایرانی به مسایل قومیت‌ها نیز در قالب طنز اشاره شود.
گفتنی است: تا کنون 4 فصل از سریال تلویزیونی نون خ در نوروز سال‌های 1398، 1399، 1400 و 1402 به سفارش شبکه یک سیما تولید و پخش شده که جزو پر مخاطب‌ترین سریال‌های تلویزیونی سال‌های اخیر بوده است.
نسخه قابل چاپ
بيشتر
شعار سال 1402 "سال مهار تورم و رشد تولید"