خانه محیط زیست در استان کردستان افتتاح شد

خانه محیط زیست در استان کردستان افتتاح شد

با حضورمعاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست خانه محیط زیست استان کردستان افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی و امور رسانه محیط زیست کردستان،  در ادامه سفر  معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست، طی مراسمی با حضور مدیرکل  و همکاران محیط زیست استان و نمایندگان انجمن های زیست محیطی استان خانه محیط زیست در اداره کل محیط زیست کردستان افتتاح شد.
 دکتر علی سلاجقه در آیین رونمایی از خانه محیط زیست در کردستان گفت، هدف از راه اندازی خانه‌های محیط زیست، گفتگو، هم اندیشی و مشارکت برای چاره جویی ورفع مشکلات و معضلات محیط زیست از طریق جلب مشارکت مردم وجوامع محلی و فعالان محیط زیستی درراستای ارتقاء شاخص¬های محیط‌زیستی است.
وی با اشاره به چالش‌های محیط زیستی شهرها مانند مصرف بی رویه آب و انرژی، آلودگی هوا، پسماندها وریزگردها افزود: حل این چالش‌ها و تحقق اهداف محیط زیستی نیاز به مشارکت مسئولانه و داوطلبانه مردم در کنار مسئولیت پذیری سازمان های ذی ربط دارد که این امر با افزایش و گسترش خانه‌های محیط زیست و جلب مشارکت‌های مردمی امکانپذیر خواهد بود.
وی گفت با اجرایی شدن کامل خانه های محیط زیست روحیه مطالبه گری و محیط زیستی در جامعه تقویت خواهد شد و افراد می توانند در مورد مباحث محیط زیستی شهر، روستا و محله خود،گفتگو و مباحثه نمایند و رفع آنها را از مسئولان خواستار شوند.

عكس های مرتبط :

كلمات كليدی : معاون رئیس جمهور , کردستان , خانه محیط زیست
نسخه قابل چاپ
بيشتر
شعار سال 1402 "سال مهار تورم و رشد تولید"