بازرسان باید فوق العاده متعهد، توصیه ناپذیر و تاثیر ناپذیر باشند

بازرسان باید فوق العاده متعهد، توصیه ناپذیر و تاثیر ناپذیر باشند

مسئول دفتر بازرسی،ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات سازمان محیط زیست در دوره آموزشی روسای بازرسی استانها گفت: بازرسان باید فوق العاده متعهد، توصیه ناپذیر و تاثیر ناپذیر باشند و در حفظ اسرار سازمان کوشا باشند.
به گزارش روابط عمومی  سازمان حفاظت محیط زیست به نقل از اداره کل حفاظت محیط زیست البرز علی اصغر شکر آبی پاسخگویی سریع در رسیدگی به تقاضای مردم و احقاق حقوق آنها را امری مهم تلقی کرد و گفت: تسریع در انتقال مشکلات و نظرات مردمی به مراجع ذیربط از ضروریات است .

وی افزود: هدف ما مچ گیری نیست گرچه ممکن است تخلف یا خطایی با نظارت کشف گردد که برخورد قانونی با آنها اجتناب ناپذیر است.

شکرآبی اظهار داشت : اصل نظارت در حقیقت سالم سازی و بالابردن توان سازمان و پیشگیری از هدر رفتن نیروها، ارزیابی آنها و همچنین تشویق مدیریت خوب از کارهای خلاقانه به شمار می رود.

این مقام مسئول هدف از نظارت را ارتقاء وضعیت کمی و کیفی عملکرد سازمان و پویایی و توان بخشیدن به آنها با  کمترین هزینه عنوان کرد.
شکرآبی تصریح کرد: نظارت باید با نگاه مثبت صورت گیرد و به خدمات و فداکاری ها نیز اشاره داشت که باید در عملکرد دیده شود و اگر خدمت رسانی با مشکل مواجه شد سریعا باید یاری رسانی گردد و تا خطا جبران شود.

وی در ادامه گفت: در نظام اسلامی دغدغه بیشتری نسبت به احقاق حقوق مردم و خدمت رسانی به مردم برای برقراری عدالت وجود دارد و باید به آن توجه ویژه ای شود.
نسخه قابل چاپ
بيشتر
شعار سال 1402 "سال مهار تورم و رشد تولید"