افتتاح ایستگاه پایش آنلاین و پاسگاه محیط بانی در کردستان

در سفر استانی دکتر سلاجقه به استان کردستان صورت گرفت؛

افتتاح ایستگاه پایش آنلاین و پاسگاه محیط بانی در کردستان

با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست هفتمین ایستگاه پایش آنلاین کیفی هوا و پاسگاه محیط بانی تنگی ور استان کردستان افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی وامور رسانه حفاظت محیط زیست کردستان؛ دکتر علی سلاجقه که همراه با  رئیس جمهوری کشورمان و هیات دولت به استان کردستان سفر کرده است در آیین افتتاح طرح های محیط زیستی این استان گفت: حفاظت از تنوع زیستی و حیات وحش برای سازمان محیط زیست بسیار حائز اهمیت است و تمام تلاش ما و نیروهای خدوم محیط بان صیانت از آن است.

وی ضمن تقدیر از همکاری های پلیس فتا در ماموریت های نیروهای اجرایی این سازمان تصریح کرد: همواره از نیروهای امنیتی و انتظامی درخواست می شود که همراه و همکار با یگان حفاظت  در نگهداشت از این سرمایه های ملی  باشند.

گفتنی است ، ایستگاه پایش کیفی هوای شهرستان کامیاران با قابلیت اندازه گیری ذرات معلق PM10 با سیستم انتقال اطلاعات به شبکه ملی پایش هوای کشور  از محل اعتبار استانی به مبلغ  13میلیارد ریال نصب و راه اندازی شد.  
 .

این گزارش می افزاید پاسگاه محیط بانی محیط بانی تنگی ور   که در سال ۹۵ ساخته شده بود به دلیل عدم تجهیز و کمبود اعتبارات تعطیل و نیمه کاره رها شده بود که اهتمام دولت و پیگری های استان بعد هفت سال تکمیل و به بهر برداری رسید.


 این پاسگاه در شهرستان کامیاران با مساحت ۶۰۰ مترمربع و با اعتبار حدود ۵ میلیارد ریال تجهیز و به بهره برداری رسید.

عكس های مرتبط :

نسخه قابل چاپ
بيشتر
شعار سال 1402 "سال مهار تورم و رشد تولید"