آزادسازی ۱۰ راس گورخر پارک ملی کویر مرکزی/ افتتاح پاسگاه محیط بانی سنگفرش

در سفر معاونان سازمان محیط زیست به استان سمنان انجام شد؛

آزادسازی ۱۰ راس گورخر پارک ملی کویر مرکزی/ افتتاح پاسگاه محیط بانی سنگفرش

معاونین، مسئولین و کارشناسان سازمان حفاظت محیط زیست و مستندسازان صدا و سیما با سفر به استان سمنان از ذخیره گاه زیست کره کویر مرکزی دیدن کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست، در این بازدید حسن اکبری؛ معاون محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی، نورالله مرادی؛ معاون آموزش و مشارکت های مردمی و برخی از مدیران و کارشناسان سازمان حفاظت محیط زیست، مستندسازان، تهیه کنندگان رادیو و تلویزیون و بهرامعلی ظاهری؛ مدیرکل حفاظت محیط زیست استان سمنان و معاونین، مسئولین و کارشناسان این اداره کل حضور داشتند.

آزادسازی ۱۰ راس گورخر پارک ملی کویر مرکزی

در طی این بازید، ۱۰ راس گورخری که در ماه های قبل از کرمان به داخل فنس واقع در پارک ملی کویر مرکزی منتقل شده بودند، رهاسازی شدند.

تهیه خبر و برنامه های مستند توسط خبرنگاران و مستندسازان صدا و سیما از دیگر بخش های این بازدید بود.


                      

افتتاح پاسگاه محیط بانی سنگفرش

همچنین با حضور معاونان و مدیران ارشد و استانی سازمان حفاظت محیط زیست، پاسگاه محیط بانی سنگفرش در پارک ملی کویر مرکزی افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

گفتنی است همزمان با سفر معاونان سازمان حفاظت محیط زیست به پارک ملی کویر مرکزی، امضای تفاهمنامه و اهدای دو دستگاه خودروی دیزلی  توسط شرکت نیکران موتور به اداره کل حفاظت محیط زیست استان سمنان به مناسبت ۱۳ آذر روز جهانی یوزپلنگ انجام شد.

عكس های مرتبط :

كلمات كليدی : تور رسانه ای , تور رسانه ای سمنان
نسخه قابل چاپ
بيشتر
شعار سال 1402 "سال مهار تورم و رشد تولید"