اخبار دفتر
تحول سازمانی، الزامات و چالش ها موضوع چهل و یکمین برنامه زنگ آموزش کارکنان سازمان برنامه چهل و یکمین زنگ آموزش کارکنان سازمان حفاظت محیط زیست با اختصاص به موضوع تحول سازمانی، الزامات و چالش ها، روز دوشنبه 17 تیرماه از ساعت 9 در سالن همایش های بین المللی سازمان حفاظت محیط زیست برگزار می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی محیط زیست، رییس مرکز آموزش محیط زیست و تربیت محیط بان در این خصوص گفت: در این برنامه آموزشی، سرهنگ علی هاشمی، معاون اجرایی پلیس پیشگیری ناجا، مبحث "تحول سازمانی، الزامات و چالش ها" را تشریح می کند.

آرش یوسفی با اشاره به این که تحول سازمانی فرآیندی درونی بوده و زیربنای هر تغییر مثبتی تلقی می شود، گفت: برای دستیابی به تحول سازمانی نیازمند ترسیم تصویري مطلوب از آینده هستیم و باید به جنبه‌هاي انسانی و اجتماعی آن که همان فرهنگ سازمانی است و نقش بسزایی در تحقق تحول سازمانی دارد توجه ویژه ای کنیم.

وی تصریح کرد: با توجه به گذشت حدود نیم قرن از تشکیل سازمان حفاظت محیط زیست و ضرورت انجام تحولات بنیادین محیط زیستی، لزوم تغییرات درونی برای مواجهه و حل مسائل پیش روی سازمان، به شدت احساس شده و ناگزیریم تا برای جلوگیری از ایجاد حس رخوت و عقب ماندگی از اتفاقات پیش روی محیط زیست، به تحول سازمانی بیندیشیم و به آن عمل کنیم.

شرکت برای عموم در این برنامه از زنگ آموزش آزاد است.

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر