معرفی

1397/11/29 دوشنبه

راه اندازی سامانه ارتباط مستقیم سمن های محیط زیستی سراسر کشوردر پرتال سازمان

    دفتر مشارکت های مردمی پیرو بخشنامه ریاست محترم سازمان مبنی بر ضرورت تقویت نقش مردم وسازمان های مردم نهاد به عنوان بازوهای توانمند برای تحقق توسعه پایدار و تاثیر غیرقابل انکار آنها بر ارتقا فرهنگ عمومی ، با هماهنگی وهمکاری دفتر فن آوری و اطلاعات اقدام به راه اندازی سامانه ای با هدف ارتباط مستقیم با نمایندگان شبکه سمن های سراسرکشورکرده است .

    هدف از راه اندازی سامانه مذکور، تسهیل ارتباط مستقیم و دو جانبه سازمان حفاظت محیط زیست و سازمان های مردم نهاد محیط زیستی کشور ازطریق ارایه نظرها، پیشنهادها وانتقادات سمن ها وپاسخگویی مناسب وبه موقع مسئولان سازمان به طرح سؤالات مطروحه و تبادل افکار در راستای حل مسائل است.

      نمایندگان شبکه های استانی سازمان های مردم نهاد محیط زیستی سراسر کشور و اعضای شورای هماهنگی شبکه مذکور،  نمایندگان مطلع و تام الاختیار معاونت های سازمان ، ادارات کل حفاظت محیط زیست استان های کشور  ودفتر مشارکت های مردمی در دامنه کاربرد اين دستورالعمل قرار مي‌گيرند

 

راهنما

1397/11/29 دوشنبه

ایمیل  تهیه کننده راهنما   : help@doe.ir
**************************************************
تاریخ به روزرسانی راهنما  :  97/11/30
**************************************************راهنمای ثبت اطلاعات در سامانه تبادل اطلاعات سمنها

مراحل

در صفحه اصلی سامانه تبادل اطلاعات سمنها ، ورود نماینده شبکه را انتخاب کنید.

با انتخاب کردن ورود کاربر، نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید.

 

 

پس از وارد کردن نام کاربری و رمز عبور صفحه زیر نمایان خواهد شد :

 با انتخاب کلمه ورود به فرم و لیست زیر دسترسی خواهید داشت:

 

 

فرم را پر کنید (قسمت‌های ستاره‌دار الزامی است) و در پایان دکمه تایید را فشار دهید. اطلاعاتی که ثبت کرده اید در لیست اضافه خواهد شد.

فرم را پر کنید (قسمت‌های ستاره‌دار الزامی است) و در پایان دکمه تایید را فشار دهید. اطلاعاتی که ثبت کرده اید در لیست اضافه خواهد شد.

برای ویرایش اطلاعات ثبت شده ، قسمت ویرایش که انتهای لیست وجود دارد را انتخاب نموده و تغییرات خود را انجام دهید.

 

ورود کاربران استانی و ستادی و اعضای شورا نیز در بخش مربوط به خود که در منوی سمت چپ وجود دارد به همین روال بالا قابل دسترسی می باشد، که در لیست مشاهده شده میتوانید با انتخای ویرایش مانند تصویر قبل ، نظرات خود را در فرم اضافه نمایید.

 


اطلاعات تماس

1397/11/27 شنبه

پاسخ گویی خدمت

خانم اعتمادزاده - کارشناس استان

مسئول پاسخگویی

8 الی 16 شنبه تا چهارشنبه

ساعات کاری

42781025 (ستاد) - کارشناس استان

تلفن تماس

پست الکترونیکی

تهران- غرب به شرق بزرگراه شهید حکیم- بین شیخ فضل الله و یادگار امام پارک طبیعت پردیسان- ساختمان برج - طبقه همکف - دفتر مشارکتهای مردمی

آدرس مراجعه حضوری

نظرسنجی و تعامل

1397/11/1 دوشنبهبیانیه توافق خدمت

1397/12/22 چهارشنبه
مقدمه
 
مراجعین محترم؛
بدین وسیله توافق نامه سطح خدمات پورتال سازمان محیط زیست به آگاهی مراجعین محترم می رسد:
 
* هدف از این توافقنامه سطح خدمت این است که به منظور ارائه با کیفیت خدمات ارائه شده توسط سازمان حفاظت محیط زیست برای خدمت گیرندگان مورد توافق قرار گیرد.
 
* این بیانیه، سطح توافق دو جانبه در خصوص این خدمات، روش‌های نظارت و مسئولیت های سازمان حفاظت محیط زیست را در صورت لزوم مشخص می‌کند.
 
مسئولیت و تعهدات:
 
۱- این تارنما مجهز به امکان ثبت و پیگیری درخواست ها و شکایات شما متقاضیان گرامی از طریق مراجعه پایین صفحات در بخش شکایات برای ثبت شکایات از طریق سامانه ثبت شکایت به صورت تمام وقت و در ۷ روز هفته و۲۴ ساعت روز، دارا می باشد.
 
۲- حوزه پاسخگویی میز خدمت برای اطلاع و راهنمایی مراجعین از خدمت های الکترونیکی و غیرالکترونیکی راه اندازی گردیده است. همچنین جهت ارتباط با سازمان به قسمت بالای پورتال بخش ارتباط با سازمان مراجعه فرمایید.  و برای بیان نظرات  در میز خدمات بخش نظرسنجی فعال است و روی هر سامانه نظرسنجی مربوط به آن خدمت آماده پذیرش نظرات سازنده شما برای افزایش کیفیت ارائه خدمات سازمان می باشد و در صورت لزوم برای اصلاح فرآیندها موثر خواهد بود در صورت امکان در نظرسنجی میز خدمت الکترونیکی ما مشارکت فرمایید.
 
۳- به محض ثبت درخواست کد رهگیری و رمز برای درخواست کننده ایجاد می شود و از طریق بخش پیگیری میتوانند نسبت به پیگیری درخواست خود اقدام نمایند.
۴- این تارنما در صورت برقرار بودن زیرساخت های لازم مخابراتی به صورت تمام وقت در دسترس مراجعین گرامی می باشد. در صورت بروز هرگونه اشکال و نقض فنی اطلاع رسانی خواهد شد.
5-اطلاعات خصوصی تکمیل کنندگان فرم‌های الکترونیکی، دراختیار عموم قرار نمی‌گیرد.
 
6- این توافقنامه سطح خدمت تا پایان سال 1401اعتبار دارد

 در صورت تمایل برای بهبود کیفیت ارائه خدمات در این تارنما خواهشمند است در نظرسنجی تارنمای سازمان حفاظت محیط زیست شرکت فرمایید.
بيشتر

ورود به خدمت

1397/11/23 سه‌شنبه
شعار سال 1402 "سال مهار تورم و رشد تولید"