اخبار مهم
.
1402/8/16 سه‌شنبهwww.doe.ir
دکتر سلاجقه:
دوره آموزشی روسای حراست ادارات کل حفاظت محیط زیست سراسر کشور با حضور معاون رئیس‌جمهور، در مرکز آموزش و تربیت محیط بان کرج برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان حفاظت محیط زیست، دکتر علی سلاجقه معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست  با  محکوم کردن اقدامات جنایتکارانه رژیم جعلی اسرائیل  اظهار کرد: غزه روزی از خاک سر بر خواهد آورد. مردم دنیا امروز در خیابان‌ها از مردم فلسطین و طوفان الاقصی حمایت می‌کنند. خون این 4000 کودک بی‌گناه در غزه طومار ظالمان را در هم خواهد پیچید.

وی در جمع مسئولین حراست محیط زیست استان ها به قداست و شآنیت مجموعه حراست اشاره کرد و گفت: حراست حافظ همه ارزش‌های والای این نظام است. از تلاش شبانه روزی مجموعه حراست تشکر می‌کنم. مسئولیت حراست سنگین است و خدا شما را برای این وظیفه خطیر انتخاب نموده است. درواقع حراست محرم اسرار سیستم، مردم و دستگاه هستند و خداوند این عنایت را به شما کرده است که سنگ زیرین آسیاب باشید گرچه وظیفه‌ای بسیار حساس و سخت دارید که نتیجه زحمات شما ایجاد امنیت و آرامش در مجموعه اداری در دولت است.

سلاجقه گفت: شما چشم و چراغ و ملجاء مجموعه محیط زیست هستید و مردم جلوه و برون داد نظام را از لحاظ ادب ، شخصیت، شانیت در چهره و عملکرد حراست می بینند و شما پایش کننده حواشی و حفظ کننده چارچوب های نظام هستید. شما مانند کسی هستید که روی لبه تیغ شمشیر حرکت می‌کند چرا که در معرض انواع حوادث از جمله تهدید تطمیع هستید و باید کاملاً مراقب باشید. خدا پاک بودن، داشتن ظرفیت و قابلیت شما را دیده است و این عنایت را به شما کرده است که این وظیفه مهم را عهده‌دار باشید.

وی تاکیدکرد: کارحراست شبانه روزی است و دغدغه‌های کار بسیار فراوان است وشما پای ارزش‌ها ایستاده‌اید. در میدان خدمت همواره با افتخار سه چیز را در نظر داشته باشید سلامت، صداقت و صلابت خود را حفظ کنید. بین خود و خدای خود همیشه خود را خادم مردم بدانید و از تکبر و احساس قدرت پرهیز کنید ومتواضع و خادم باشید.

سلاجقه ادامه داد: اگر مجموعه حراست سازمان کوچکترین تلاطمی داشته باشد این تلاطم در تمام سطوح سازمان احساس می شود حراست سازمان کاملا در خدمت نظام و همدل و همراه اهداف بلند است و این دستاورد فوق العاده ارزنده است.

وی افزود: حراست باید همراه و همدل در کنار مدیرکل باشد و گزارشات شفاف و منابع موثق ارائه دهد تا با حفظ تقوای الهی از هرگونه خلافی پرهیز شود. مدیر کل نماینده عالی جمهوری اسلامی ایران در زمینه محیط زیست در استان مربوطه است و شما مکلف هستید در راستای اهداف محیط زیست استان تکالیف خود را انجام دهید.

معاون رئیس جمهور در پایان تصریح کرد: در کنار مجموعه در راستای امنیت کشور همکاری و همراهی کامل داشته باشید. در خصوص اخبار واصله تلاش ویژه کنید که راستی آزمایی بشود که مبادا خدای ناکرده دچار اشتباه شوید و حق کسی ضایع شود. مردم جلوه نظام را از لحاظ ادب شأنیت و شخصیت همه را در چهره و عملکرد شما می بینند.


در پایان این نشست  پرسنل حراست ادارت حفاظت محیط زیست  در خصوص مشکلات و دغدغه های خود با معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست به گفتگو پرداختند.


انتهای پیام