اخبار مهم
.
1402/8/2 سه‌شنبهwww.doe.ir
دومین کارگاه آموزشی معاونین توسعه مدیریت، حقوقی و منابع ادارات کل حفاظت محیط زیست کشور به میزبانی محیط زیست استان فارس از صبح امروز آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی  سازمان حفاظت محیط زیست به نقل از اداره کل حفاظت محیط زیست فارس، این کارگاه آموزشی با هدف افزایش سطح آگاهی معاونین توسعه مدیریت، حقوقی و منابع محیط زیست کشور و به سرعت بخشیدن در شناسایی و پرورش مدیران آینده سازمان محیط زیست نیز که در دستور کار معاونت توسعه مدیریت قرار دارد به صورت دوره ای برگزار می شود. 

رضا انجم شعاع معاون توسعه مدیریت، حقوقی و امورمجلس سازمان حفاظت محیط زیست، با تاکید بر اینکه مهم ترین و با ارزش ترین سرمایه هر سازمانی، نیروی انسانی آن است تصریح کرد: مدیران به عنوان معماران و آینده سازان برای ارتقای این سازمان نقش آفرینی می کنند و در این کارگاه ها، تیم سازی برای حل مسایل  سازمان محیط زیست،  کشف استعداد و شناسایی افراد مستعد برای سطوح مدیریتی را در دستور دارد و اقدامی برای شناسایی کارشناسان زبده و نخبه برای ورود به سطوح مدیریتی این سازمان است.

وی در ادامه یا آور شد: این کارگاه آموزشی به منظور تبادل اطلاعات و افزایش سطح آگاهی معاونین توسعه مدیریت حقوقی و منابع محیط زیست کشور و سرعت بخشیدن به تحول در ابعاد مختلف سازمان حفاظت محیط زیست و همچنین بهبود، بهسازی و تحول در نیروی انسانی و پرورش مدیران آینده از میان همکاران این سازمان برگزار می شود.
 
انجم شعاع با اشاره به تاکیدات دکتر سلاجقه معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست  بر ارزیابی و شایستگی مدیران و نیز تربیت مدیران آینده تصریح کرد: در سازمان حفاظت محیط زیست مرکز ارزیابی شایستگی مدیران به منظور ارزیابی مدیران پایه و عملیاتی با بهره گیری از یک مشاور توانمند فعال می باشد و به جد در دستور کار معاونت توسعه مدیریت، حقوقی و امور مجلس است. 

گفتنی است این کارگاه آموزشی امروز و فردا در شهر شیراز استان فارس برگزار می شود.

انتهای پیام