اخبار مهم
.
1402/8/14 یکشنبهwww.doe.ir
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست با تاکید بر شان و منزلت بالای شهدا و خانواده آن ها از برگزاری کنگره ایثار و شهادت در خوزستان خبر داد و اظهار کرد: این کنگره باید به بهترین نحو و با حفظ شان و منزلت خانواده شهدا برگزار شود. ایجاد دبیرخانه ایثار و شهادت نیز از اهمیت بالایی برخوردار است.
به گزارش روابط عمومی سازمان حفاظت محیط زیست جلسه هماهنگی و هم اندیشی « کارگروه ایثار و شهادت» صبح امروز در سازمان حفاظت محیط زیست با حضور علی سلاجقه معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست برگزار شد.

در ابتدای این نشست رئیس سازمان حفاظت محیط زیست با محکومیت اسرائیل و آرزومندی تحقق وعده الهی برای رهایی مظلومین از ظلم و آزادسازی غزه و حاکمیت آرامش در این کشور اظهار کرد: این کنگره برای اولین بار و پس از سالیان طولانی برگزار شده است بنابراین باید شأن و منزلت خانواده شهدا در آن به خوبی حفظ شود.

سلاجقه در ادامه تصریح کرد: خانواده های مکرم شهدا و ایثارگران صاحبان اصلی نظام هستند و بایستی همیشه احساس واقعی خادم بودن، مدیون بودن، حفاظت از راه ، مرام و خون فرزندانشان توسط مسؤلین یعنی خادمان خودشان را به واقعیت احساس کنند.


رئیس سازمان حفاظت محیط زیست همچنین در حاشیه این نشست با ابراهیم غرورزاده، محیط بان مجروح خراسان رضوی گفت وگو کرد و در این تماس تلفنی با آرزوی بهبودی برای این محیط بان مصدوم، پیگیر وضعیت سلامت  مراحل درمان وی قرار گرفت. 

ابراهیم غرورزاده از نیروهای یگان حفاظت محیط زیست شهرستان تربت حیدریه، روز گذشته در منطقه شکار ممنوع ژرف  شهرستان تربت حیدریه استان خراسان رضوی، حین ماموریت گشت و کنترل منطقه، طی مواجهه با گراز، از ناحیه صورت زخمی شد.

انتهای پیام