اخبار مهم
.
1402/8/17 چهارشنبهwww.doe.ir
جشنواره شهید رجایی با هدف تقدیر از کارکنان، دفاتر و ادارات برتر در راستای افزایش کارکرد و بازدهی، ارائه خدمات بهتر و جلب رضایت مردم یکشنبه 21آبان‌ماه برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان حفاظت محیط زیست، روز یکشنبه 21 آبان‌ماه جشنواره شهید رجایی در سازمان حفاظت محیط زیست با حضور رئیس سازمان حفاظت محیط زیست، معاونان، مدیران و همکاران برگزار می‌شود.

سید علی‌اصغر حسینی شکرآبی_ مشاور و مسئول بازرسی، ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات سازمان _ در گفت و گو با  روابط عمومی سازمان حفاظت محیط زیست درباره چگونگی برگزیدن منتخبان در مراسم شهید رجایی اظهار کرد: در سطح سازمان حفاظت محیط زیست 15 شاخص کلی برای ارزیابی و سنجش عملکرد کارمندان توسط سازمان امور اداری و استخدامی سنجیده می‌شود. شاخص‌هایی نیز به عنوان برش‌های استانی تهیه و به استان‌ها ابلاغ شده است و عملکرد استان‌ها بر اساس این شاخص‌ها بررسی شد و امتیازدهی‌ها بر اساس شاخص‌هایی با اهداف و سیاست‌های مبنی بر دولتی و مردمی بودن در سطح ستاد استانی و سطح ستادی انجام شد. بر اساس این امتیازدهی‌ها ادارات کل برتر و ادارات کل ستادی برتر شناسایی شدند که در تاریخ 21 آبان‌ماه معرفی و تجلیل خواهند شد.

 وی ادامه داد:  جشنواره شهید رجایی با توجه به اهدافی که دارد در راستای تقدیر از کارمندانی است که روحیه انقلابی و مردمی دارند و در راستای خدمت به مردم تلاش می‌کنند تا بهره‌وری و کارایی افزایش یابد. با امید انکه این جشنواره موحب شود که با تقدیر از افرادی که در این زمینه کوشا هستند سطح عملکرد دولت را به طور کلی در خدمت رسانی به مردم و اثربخش بودن کارها را بالا ببرد و در نهایت در سال‌های آتی موجب شود که ما همواره نسبت به قبل در کارهایی که انجام می‌دهیم ارتقا و جایگاه بالاتری داشته باشیم و بتوانیم رضایتمندی مردم را کسب کنیم.

مسئول بازرسی، ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات تاکید کرد: این امتیازدهی‌ها کاملا عادلانه انجام شده و هیچگونه سلیقه شخصی در آن دخیل نیست.

انتهای پیام