اخبار مهم
.
1402/8/15 دوشنبهwww.doe.ir
با هدف تاثیر گذاری متقابل ورزش و محیط زیست بر یکدیگر انجام می شود؛
به مناسبت هفته مربی، ویژه‌برنامه‌ای با عنوان «مربی، محیط زیست و مسئولیت اجتماعی» با موضوعیت توسعه و فرهنگسازی در ورزش به همت سازمان حفاظت محیط زیست برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی سازمان حفاظت محیط زیست، معاونت آموزش و مشارکت‌های مردمی سازمان حفاظت محیط زیست با همکاری کانون مربیان فوتبال، به مناسبت روز مربی، ویژه‌برنامه‌ای را با عنوان « مربی، محیط زیست و مسئولیت اجتماعی» در روز ۱۶ آبان‌ماه،  برگزار می کنند.

در این برنامه آموزشی که با توجه به تأثیرگذاری متقابل ورزش و محیط زیست بر یکدیگر و لزوم آگاهی‌رسانی در حوزه محیط زیست برای جامعه ورزشی در روز سه شنبه 16 آبان‌ماه از ساعت 9 الی 14 در سالن همایش‌های بین‌المللی شهدای محیط‌بان سازمان حفاظت محیط زیست برگزار می‌شود، آموزش‌های مهارتی بدنسازی و محیط زیستی با موضوع «توسعه و فرهنگ‌سازی در ورزش»  با حضور مربیان فوتبال، فوتسال و ساحلی و محیط‌بانان کشور به صورت حضوری و مجازی، توسط احسان محمدی و بهزاد نوشادی تدریس خواهد شد.

علاقمندان به شرکت در این دوره آموزشی یک‌روزه که به صورت رایگان تدارک دیده شده است، می‌توانند تا پایان وقت اداری روز دوشنبه ۱۵ آبان‌ماه با مراجعه به تارنمای کانون مربیان فوتبال به آدرس http://www.ifcanews.com در این دوره ثبت نام کنند.