آیکون منو
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
 
امتیاز دهی
 
 

 • کد خبر: 1dc03c2
 • فراخوان انتخاب محیط بانان نمونه تالابی سال 1397
  سازمان حفاظت محيط زيست با همكاري طرح حفاظت از تالاب های ایران به منظور شناسایی، جمع‌آوری و طبقه‌بندی تجربیات موفق مرتبط با حفاظت بهینه اکوسیستمهای تالابی و قدردانی از اقدامات شایسته و زحمات بی شائبه حافظان تالاب های کشور، برنامه انتخاب و تقدیر از محیط بانان نمونه تالابی را همزمان با روز جهانی تالابها (2 فوریه 2019 میلادی مصادف با 13 بهمن 1397) برگزار می‌کند.
 • 1397/8/29 سه‌شنبه2018-11-20T13:55:23+03:30.
 • به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست، در این بخش از رقابت محیط بانان نمونه تالابی که فعالیت های برجسته ای در حفاظت و مدیریت مناطق تالابی کشور به انجام رسانده اند همزمان با مراسم روز جهانی تالاب ها معرفی و قدردانی می شوند.

  اقدامات انجام شده در راستای حفاظت و احیا تالاب ها در 5 سال اخیر مورد پذیرش است و اشخاص حقیقی که طی 2 سال گذشته عنوان محیط بان نمونه تالابی را اخذ کرده اند، واجد شرایط شرکت در این رقابت نیستند.

  گفتنی است، مهلت ارسال مدارک تا 20 دی ماه 1397 است. فرم های دریافتی توسط کمیته داوران بررسی و نتایج آن در روز جهانی تالابها 13 بهمن ماه اعلام خواهد شد. به نفرات برتر تندیس محیط بان نمونه تالابی و جوایزی اهداء خواهد شد.

  لطفاً اطلاعات درخواستی را به آدرس تهران- اتوبان حکیم- پارک طبیعت پردیسان-ساختمان معاونت محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی- بلوک A دفتر اکوسیستمهای تالابی و آدرس پست الکترونیک wetland.bureau@doe.ir ارسال کنند.

  برای دریافت فرم داوطلبان شرکت در برنامه انتخاب محیط بان نمونه تالابی اینجا کلیک کنید.


   
  امتیاز دهی
   
   

  نظر شما
  نام
  پست الكترونيک
  وب سایت
  متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
  نظر
  بيشتر
  نسخه قابل چاپ