آیکون منو
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
 
امتیاز دهی
 
 

اخبار مهم استانها
 • کد خبر: 483ed36
 • مشارکت محیط زیست چهارمحال و بختیاری در اجرای طرح ملی داناب
  مدیرکل حفاظت محیط زیست استان چهارمحال و بختیاری از ترویج آموزه های فرهنگی مصرف بهینه آب در بین دانش آموزان با مشارکت حفاظت محیط زیست در طرح ملی داناب خبر داد.
 • 1397/2/24 دوشنبه2018-05-14T09:40:33+04:30.
 • به گزارش پام  به نقل از اداره کل حفاظت محیط زیست چهارمحال و بختیاری، شهرام احمدی در حاشیه برگزاری همایش طرح 'داناب ' که در سالن اجتماعات کانون پرورشی، فکری کودکان و نوجوانان شهرکرد برگزار شد، اظهار داشت: این طرح به منظور ترویج آموزه های فرهنگی مصرف بهینه آب در بین دانش آموزان است و امید می رود با اجرای آن روند بی رویه غیرمتعادل مصرف آب متوقف شود و به سمت صرفه جویی حرکت کند. 
  وی افزود: با توجه به بارش های اندک و تداوم خشکسالی با کمبود آب مواجه هستیم از این رو آموزش همگانی برای همه اقشار جامعه از جمله دانش آموزان ضروری است.
   احمدی بیان کرد: نجات آب در صورتی محقق می شود که عموم افراد و نخبگان در مورد آن احساس مسئولیت کنند و در پیاده شدن طرح های فرهنگی مشارکت کنند.
   وی در ادامه افزود: در طرح داناب، آموزش مفاهیم، مسائل و ابعاد مختلف طرح به مخاطبین با استفاده از اقلام آموزشی و کارگاه های آموزشی دنبال می شود. 
  گفتنی است: این همایش با همکاری آب منطقه ای، حفاظت محیط زیست، جهاد دانشگاهی، آموزش پرورش و حضور مسئولان استانی و دانش آموزان رابط طرح داناب در سالن اجتماعات کانون پرورشی فکری کودکان و نوجوانان شهرکرد برگزار شد.
  كلمات كليدي : چهار محال وبختیاری , طرح داناب , محیط زیست

   
  امتیاز دهی
   
   

  نظر شما
  نام
  پست الكترونيک
  وب سایت
  متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
  نظر
  بيشتر
  نسخه قابل چاپ