آیکون منو
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
 
امتیاز دهی
 
 

 • کد خبر: 3c0172c
 • حضور صاحبان صنعت و تکنولوژی مدیریت پسماند آلمان در ایران
  اجلاس مدیریت پسماند ایران و آلمان در راستای اجرای تفاهم نامه‌های همکاری‌های محیط زیستی دو کشور با حضور و سخنرانی مقامات عالی محیط زیست دو کشور7 اسفند در تهران برگزار می شود.
 • 1395/10/26 يكشنبه2017-01-15T14:45:37+03:30.

 • به گزارش پایگاه اطلاع رسانی محیط زیست (پام)، با توجه به اهمیت و جایگاه مدیریت پسماند در جلوگیری از هدر رفت منابع محدود طبیعی و اقتصادی و همچنین شیوع آلودگی، اطلاع  و برخورداری از آخرین تکنولوژی این حوزه مورد توجه قرار دارد.
  اجلاس کارشناسان و صاحبان صنعت و تکنولوژی مدیریت پسماند آلمان با کارشناسان و مدیران و دست اندرکاران بخش های مختلف کشورمان در تاریخ هفتم اسفند ماه سال جاری و همزمان با نمایشگاه بین المللی محیط زیست در محل سازمان برگزار می‌شود.
  برگزاری این اجلاس با هدف انتقال تکنولوژی پیشرفته، معرفی فرصت ها و جذب سرمایه گذاران در پروژه ها و مراکز مورد نیاز انجام گرفته و امکان گفتگوهای رو در رو را با ارائه سرویس های لازم جهت بررسی دو جانبه پیشنهادات و طرح ها را در اختیار طرفین قرار می‌دهد.
  دانشکده محیط زیست دانشگاه تهران براساس تصمیم شورای سیاست گذاری (مرکب از نمایندگان وزارت خانه ها و سازمان های ذیربط) عهده دار هماهنگی و اجرای برگزاری این اجلاس می‌باشد.
  جهت کسب اطلاعات و اخبار بیشتر از برگزاری اجلاس می‌توانید به سایت دبیرخانه اجلاس با آدرس www.igwmc.com  مراجعه نمایید.


   
   

   
  امتیاز دهی
   
   

  بيشتر
  نسخه قابل چاپ