اخبار

استقبال گسترده و قابل تقدیر خبرنگاران از بیستمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست

استقبال گسترده و قابل تقدیر خبرنگاران از بیستمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست

بیستمین نمایشگاه بین‌المللی محیط زیست صبح امروز با حضور شایسته، گسترده و مؤثر بالغ بر ۳۰ خبرنگار از رسانه‌های مختلف برخط و مکتوب همراه شد که این، بیانگر استقبال اهالی رسانه، نسبت به جایگاه و توانمندی‌های برجسته محیط زیست است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست به نقل از ستاد خبری نمایشگاه، مراسم افتتاحیه این رویداد که امروز بیست و نهم آبان ماه با حضور علی سلاجقه؛ رئیس سازمان حفاظت محیط زیست برگزار شد و با استقبال گسترده‌ی خبرنگاران رسانه‌های مختلف و پوشش خبری و قابل‌تقدیر از این مراسم مواجه شد.

خبرنگاران خلاق، فعال و هنرمند رسانه‌های مختلف، ضمن پوشش‌دادن به اخبار، برنامه‌ها و سخنرانی‌های مراسم افتتاحیه، از بخش‌های مختلف نمایشگاه نیز دیدن کردند. 

همچنین اهالی رسانه در مراسم روز افتتاحیه با غرفه‌داران و بازدیدکنندگان از نمایشگاه نیز دیدار و نسبت به انعکاس نظرات و دیدگاه‌های آنان نسبت به پتانسیل‌های برجسته کشور در حوزه محیط زیست اقدام کردند. 

گفتنی است بیستمین نمایشگاه بین‌المللی محیط زیست از 29 آبان تا 2 آذر ماه با حضور بیش از 70 شرکت محیط زیستی در نمایشگاه بین‌المللی تهران آغاز به کار کرده است.
 علاقه‌مندان می‌توانند از ساعت۹ صبح تا ۱۵ از این نمایشگاه و بخش‌های متنوع و جذاب آن در سالن ۵ محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران بازدید کنند.
عكس های مرتبط :
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
شعار سال 1402 "سال مهار تورم و رشد تولید"