تقدیر از نماینده طرح حفاظت از تالاب های ایران در نمایشگاه زنان تاثیرگذار

تقدیر از نماینده طرح حفاظت از تالاب های ایران در نمایشگاه زنان تاثیرگذار

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده با اهدای لوحی از نماینده طرح حفاظت از تالاب‌های ایران در نخستین نمایشگاه بین‌المللی زنان تاثیرگذار تقدیر کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست ، زهرا باحجب قاسمی، زن کارآفرین روستای آق بیگلو شهرستان نقده و حوضه آبخیز دریاچه ارومیه که به عنوان یکی از نمایندگان سازمان حفاظت محیط زیست در قالب طرح حفاظت از تالاب های ایران در نخستین نمایشگاه بین‌المللی زنان تاثیرگذار حضور داشت، مورد تقدیر انسیه خزعلی معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده قرار گرفت.

وی از جمله زنان موفق و تاثیرگذار روستاهای حوضه آبخیز دریاچه ارومیه است که از آموزش‌های پروژه‌‌های معیشت پایدار طـرح حفاظت از تالاب‌های ایران بهره‌مند شده است.

در متن لوح تقدیر زهرا باحجب قاسمی آمده است:

کشورمان، ایران مهد ظهور و بروز نخبگانی است که با تکیه بر توانمندی بی‌نظیر خود غیر ممکن‌ها را به ممکن بدل کرده‌اند. در این میان بانوان توانمندمان سهمی غیرقابل انکار در اعتلای نام ایران اسلامی و رشد شگرف در حوزه‌های مختلف دارند. بانوانی که با فائق آمدن بر همه چالش‌ها و مشکلات، کارنامه‌ای درخشان و قابل دفاع به ویژه در حوزه‌های فناوری و کارآفرینی فرهنگی هنری و ورزشی از خود بر جای گذاشتند.

ضمن آرزوی موفقیت برای سرکار عالی و مجموعه تحت امرتان همراهی ارزشمندتان به عنوان بانوی برگزیده اولین رویداد بین المللی بانوان تاثیرگذار را ارج می‌نهیم. گفتنی است، نخستین کنگره بین المللی زنان تاثیرگذار با هدف افزایش تعامل زنان ایران و جهان از 30 دی‌ماه تا 2 بهمن‌ماه 1401 در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شد.
 
كلمات كليدی : محیط زیست , زنان تاثیر گزار , امور زنان و خانواده
نسخه قابل چاپ
بيشتر
شعار سال 1402 "سال مهار تورم و رشد تولید"