تشکر معاون رییس جمهور از هدیه ویژه و تکریم رهبر معظم انقلاب اسلامی از شهدای محیط زیست / عزم فرزندانتان در حفظ منابع عظیم خدادادی دو چندان شد

تشکر معاون رییس جمهور از هدیه ویژه و تکریم رهبر معظم انقلاب اسلامی از شهدای محیط زیست / عزم فرزندانتان در حفظ منابع عظیم خدادادی دو چندان شد

معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست طی نامه‌ای به محضر مبارک امام خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی از هدیه ویژه ایشان به نشانه تکریم شهدای محیط زیست تقدیر و تشکر کرد.
به گزارش روابط عمومی سازمان حفاظت محیط زیست، در نامه علی سلاجقه آمده است:

با عرض سلام و دعاي خير؛

خداوند علي اعلي را شاكريم كه نعمت ولايت را بر اجزاء خلقت و بالاخص انسان خاكي ارزاني داشت تا طريق هدايت و رسيدن به سعادت دنيوي و اخروي دست يافتني گردد. در همين راستا و زير سايه ولايت، ساير مخلوقات الهي كه سازمان محيط زيست كشور متولي مديريت آنها مي‌باشد نيز هميشه مرهون اين نعمت بزرگ بوده، و خواهند بود. توجه ويژه حضرتعالي به زيرساخت‌هاي اصلي حيات و تأكيدات مكرر، عالمانه و داهيانه هميشگي‌تان، تاكنون محيط زيست كشور را از تعدي و تجاوز بخش‌هاي مختلف اجرايي_انساني مصون و محفوظ داشته است و براي محقق كردن رهبري داهيانه حضرتعالي در بخش محيط زيست، با تقديم جان عزيزانمان، شهدا و جانبازان عزيزي را تقديم کرده‌ایم.

در ادامه نيوشيدن باران گواراي ولايت، تقريظ حضرتعالي بر حاشيه كلام ا.... مجيد در راستاي تكريم شهدا و  ايثارگران محيط زيست و به عنوان اسوه و نمونه خانواده مكرم شهيد والامقام هوشنگ نصيري، عزم فرزندانتان را در حفظ اين منابع عظيم خداداي، در تلطيف نمودن هوا، آب و خاك و آرامش بخشيدن روح و روان هموطنان در راستاي توسعه متوازن را دوچندان کرد و هديه‌اي الهي بود بر پيكر نحيف خانواده محيط زيست كه به عنوان محيطبان كوچك و خادم اين عزيزان و به نمايندگي از همه اعضاء خانواده خدوم و مظلوم محيط زيست كشور، از اين همه الطاف سپاسگزار و خداوند را شاكريم.

با آرزوي طول عمر با بركت براي آن وجود شريف و سربلندي ايران عزيز اسلامي.


 

علی سلاجقه
معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست
                                                                         
نسخه قابل چاپ
شعار سال 1402 "سال مهار تورم و رشد تولید"