۳۶ درصد از کارکنان حفاظت محیط زیست آذربایجان غربی از خانواده شهدا و ایثارگران هستند

۳۶ درصد از کارکنان حفاظت محیط زیست آذربایجان غربی از خانواده شهدا و ایثارگران هستند

مدیر کل حفاظت محیط زیست آذربایجان غربی در آستانه برگزاری نخستین کنگره شهدا و ایثارگران محیط زیست کشور با حجت‌الاسلام و المسلمین «داوود میرزایی» مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان دیدار کرد.
به گزارش روابط عمومی سازمان حفاظت محیط زیست به نقل از خبرگزاری صداوسیمای استان آذربایجان غربی،  سعید شهند در این دیدار  با بیان اینکه  بیش از ۳۶ درصد همکاران اداره کل در سطح استان از ایثارگران و خانواده معظم شهدا هستند  گفت: وجود این عزیزان، مایه افتخار و برکت برای خانواده محیط زیست استان است.


وی ادامه داد: از  مجموع کارکنان حفاظت  محیط زیست استان  ۶۳ نفر فرزند شهید، ۸ نفر فرزند جانباز، ۲۶ نفر رزمنده و فرزند رزمنده  و ۵ نفر جزو خانواده معظم شهدا هستند.


شهند با اشاره به جایگاه ویژه همکاران شاهد و ایثارگر اداره کل بیان کرد: همکاری با این عزیزان در راه حفاظت از محیط زیست استان برای ما افتخار بزرگی است و با تلاش شبانه روزی و روحیه جهادی این عزیزان در کنار سایر همکاران شاهد ارتقای شاخص‌های زیست محیطی استان در همه ابعاد آن هستیم.


 مدیرکل حفاظت محیط زیست استان در ادامه با اشاره به قانون جامع خدمات ایثارگران از اجرای صد در صدی مفاد آن درخصوص همکاران شاهد و ایثارگر اداره کل خبر داد و افزود: با همکاری ستاد امور ایثارگران سازمان مرکزی و همچنین اداره کل بنیاد شهید و ایثارگران استان تمامی مفاد این قانون در خصوص یکایک همکاران شاهد و ایثارگر اداره کل اجرایی شده و بحمدالله مشکلی در این خصوص وجود ندارد.
نسخه قابل چاپ
بيشتر
شعار سال 1402 "سال مهار تورم و رشد تولید"