اخبار برگزیده
1393/6/11 سه شنبه
ابتکار در نشست با اساتید دانشگاهها و نمایندگان تشکل های زیست محیطی استان اردبیل؛فضای مساعدی برای گفتمان های اجتماعی در کشور ایجاد شده است
معاون رییس جمهوری و رییس سازمان حفاظت محیط زیست گفت : فضای بسیار مساعدی در دولت تدبیر و امید برای برگزاری گفتمان های سازنده در زمینه های اجتماعی و توسعه ای فراهم شده است.


1393/6/11 سه شنبه
جلسه شورای اداری استان اردبیل با حضور معصومه ابتکار /شاخص‌های محیط زیست در ایران در حال سقوط است
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: کشور ما از نظر شاخص‌های محیط زیست وضعیت مناسبی ندارد و در حال سقوط این شاخص‌ها هستیم به طوری که آب‌های ما اعم از سفره‌های زیرزمینی و سطحی به سمت آلودگی حرکت می‌کند.


1393/6/11 سه شنبه
همایش سازمانهای مردم نهاد اردبیل با حضور معصومه ابتکار / دولت از طرح آزادنه دیدگاهها استقبال می کند/ حمایت از شبکه سازی و ارتباط تشکیلاتی سمن ها
معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: دولت از مشارکت جویی مردم و سمن ها و طرح آزادانه دیدگاه های آنها و پیشنهادها و نقدها استقبال می کند.


1393/6/11 سه شنبه
دیدار ابتکار با مسوولان دستگاه قضایی اردبیل/ تداوم تخریب محیط زیست توسعه و امنیت کشور را تهدید می کند/ پیگیری قانونی و مجازات‌های سنگین در برابر آتش‌سوزی‌های تعمدی‌ در جنگل‌ها
رییس سازمان حفاظت از محیط زیست گفت: همه آمارها حاکی از آن است که شرایط خوبی در زمینه محیط زیست نداریم و تداوم تخریب آن توسعه و امنیت کشور را تهدید می کند.


1393/6/11 سه شنبه
احکام نخبگان سازمان حفاظت محیط زیست صادرشد
با حضور معاون توسعه مدیریت، حقوقی و امور مجلس سازمان حفاظت محیط زیست احکام نخبگان این سازمان که حاکی از افزایش 50 درصدی حق جذب آنان بود، تقدیم شد.


1393/6/11 سه شنبه
تهران میزبان نخستین نشست بین المللی اخلاق و محیط زیست
نخستین نشست بین المللی اخلاق محیط زیستی با حضور جمعی از چهره های برجسته محیط زیستی و دینی جهان توسط دانشگاه محیط زیست برگزار می شود.


1393/6/11 سه شنبه
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست وارد استان اردبیل شد
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست دقایقی پیش به اتفاق هیئت همراه وارد فرودگاه اردبیل شد.


1393/6/11 سه شنبه
کشاورزان در احیای دریاچه ارومیه مشارکت می کنند
مدیرطرح حفاظت از تالاب های ایران سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به شرایط ناگوار حال حاضر دریاچه ارومیه از اعلام آمادگی و مشارکت گسترده کشاورزان حوضه آبریز دریاچه ارومیه در روند احیای این دریاچه خبر داد.


1393/6/10 دوشنبه
بازنگری جرایم صید و شکار در شورای عالی محیط زیست/ آغاز مذاکرات جدی با وزارتخانه‌ها برای تأمین حق‌آبه تالاب‌ها
معاون سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به بازنگری بر جرایم صید و شکار گونه‌‌های جانوری توسط شورای عالی محیط زیست، گفت: سازمان محیط زیست مذاکرات جدی را برای تأمین حق‌آبه تالاب‌های کشور با وزارتخانه‌های مربوطه آغاز کرده است.


1393/6/10 دوشنبه
سومین نشست تدوین برنامه ششم توسعه سازمان حفاظت محیط زیست برگزار شد/ توسعه جامع نگر رویکرد اصلی برنامه ششم باشد
سومین نشست تدوین برنامه ششم توسعه در سازمان حفاظت محیط زیست با حضور مدیران کل و روسای کارگروه های نظام جامع برنامه ریزی، نمایندگان معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی و نمایندگان دانشگاه محیط زیست یکشنبه 9 شهریور ماه در سالن جلسات مرکز همایش های بین المللی سازمان برگزار گردید.


بیشتر
محیط زیست در آیینه رسانه ها
بیشتر
گزارش های تحلیلی مدیران
دکتر زهرا جواهریان - مدیر کل دفتر توسعه پایدار و اقتصاد محیط زیستمحیط زیست و اقتصاد مقاومتی
تحولات سریع فناوری و رشد فزاینده جمعیت و استفاده از منابع طبیعی در طی چند دهه گذشته موجب شد تا بشر در حل چالش‌ها و بحرانهای نوظهور، به رویکردها و ابزارهای مختلف روی آورد. پیدایش انگاره ( پارادایم) ‌های رشد، توسعه و یا توسعه پایدار در در این راستا قابل تبیین است.


بیشتر
آرشیو گزارش تصویری
بیشتر
.
سه شنبه 11 شهريور 1393  
 
 
 
 
 


Powered By Sigma ITID.