اخبار برگزیده
1393/6/8 شنبه
پرداخت حق الکشف های معوقه محیط بانان از سال 90/ تبدیل وضعیت استخدامی 410 محیط بان
معاون سازمان حفاظت محیط زیست از دریافت مجوز اعتباری 5 میلیارد تومانی از دولت خبر داد و گفت: این اعتبار برای پرداخت معوقات حق الکشف محیط بانان که از سال 1390 به بعد پرداخت نشده بود، همچنین پرداخت دیه برای محیط بانانی که حین درگیری ها محکوم به پرداخت دیه شده بودند، تخصیص داده شد.


1393/6/7 جمعه
ابتکار در جلسه با نخبگان و صنعتگران اسلامشهر/دیگرامکان چالش بین بخشها ، فعالیت ها و صنعت و محیط زیست وجود ندارد/ رویکرد سازمان انضباطی و تشویقی است
عصر روز گذشته و همزمان با سفر معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست به اسلامشهر نشست نخبگان و صنعتگران این شهرستان با حضوروی و استاندار تهران در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.


1393/6/7 جمعه
آئین اختتامیه سومین جشنواره منطقه ای محیط زیست در اصفهان برگزار شد/رونمایی از تمبر یادبود روز محیط بان
آئین اختتامیه این جشنواره و تقدیر از محیط بانان ایثارگر و نمونه کشوری با حضور استاندار اصفهان، مدیران ارشد سازمان حفاظت محیط زیست، مدیران کل حفاظت محیط زیست استانهای اصفهان، بوشهر، هرمزگان، فارس و کرمان و سازمانهای مردم نهاد و رسانه های استان در اصفهان برگزار شد.


1393/6/6 پنجشنبه
مدیرکل جدید حفاظت محیط زیست استان زنجان معرفی شد
طی مراسمی باحضور معاون سازمان حفاظت محیط زیست، معاون استاندار و جمعی از مسئولان استان، قربانعلی محمدپور به عنوان مدیرکل جدید حفاظت محیط زیست استان زنجان معرفی شد.


1393/6/6 پنجشنبه
جلسه شورای اداری شهرستان اسلامشهر با حضور ابتکار/ خودروسازان پس از 9 سال به تعهدات خود عمل کردند
همزمان با هفته بزرگداشت دولت، جلسه شورای اداری شهرستان اسلامشهر روز پنجشنبه با حضور معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست، استاندار تهران و تنی چند از مدیران سازمان حفاظت محیط زیست و مسئولان محلی برگزار شد .


1393/6/6 پنجشنبه
جهت گیری دولت تدبیر و امید حمایت از جریانهای اجتماعی و مردمی است
معاون رییس جمهور با اشاره به جهت گیری دولت تدبیر و امید در حمایت از جریانهای اجتماعی و مردمی گفت: در هیچ جای دنیا دولت بدون مشارکت و حضور مردم موفق نبوده و تنها مردم هستند که می توانند بیشتر برنامه ها و سیاستهای دولت را پیگیری نموده و به اجرا برسانند.


1393/6/6 پنجشنبه
مراسم معارفه مدیرکل جدید محیط زیست سیستان و بلوچستان برگزار شد
طی مراسمی سعید محمودی به عنوان مدیرکل جدید حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان معرفی و از تلاشهای خسرو افسری مدیرکل پیشین تقدیر شد.


1393/6/6 پنجشنبه
بازدید دادستان مازندران از پناهگاه حیات وحش میانکاله/ با هرگونه ساخت و ساز در میانکاله برخورد خواهد شد
دادستان استان مازندران به همراه مدیرکل حفاظت محیط زیست استان، دادستان بهشهر، فرماندار بهشهر و تعدادی از مسئولین استانی و شهرستانی از وضعیت ساخت و سازهای غیرمجاز در پناهگاه حیات وحش میانکاله بازدید کردند.


1393/6/5 چهارشنبه
افتتاح طرح های محیط زیستی 8 استان با حضور معصومه ابتکار به مناسبت هفته دولت
در پنجمین روز هفته دولت ، چندین طرح زیست محیطی در هشت استان تهران، البرز، قزوین، گیلان، سمنان، ایلام، لرستان و مرکزی از طریق ویدیو کنفرانس با حضور معصومه ابتکار معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در محل این سازمان افتتاح شد.


1393/6/5 چهارشنبه
گزارش دکتر روحانی از عملکرد یکساله دولت؛ مصمم به رفع مشکلات و نگرانی های زیست محیطی هستیم
رئیس جمهور در دیدار اعضای دولت با رهبر معظم انقلاب اسلامی به مناسبت هفته دولت،با اشاره به مشکلات زیست محیطی در برخی مناطق کشور گفت: این مسائل هنوز بطور کامل رفع نشده اما دولت مصمم به پیگیری و رفع نگرانی هاست.


بیشتر
محیط زیست در آیینه رسانه ها
بیشتر
آرشیو گزارش تصویری
بیشتر
.
شنبه 8 شهريور 1393  
 
 
 
 
 
 


Powered By Sigma ITID.