اخبار برگزیده
1393/2/3 چهارشنبه
ابتکار: مدیریت پسماند در کشور راضی‌کننده نیست
رییس سازمان حفاظت محیط زیست با تاکید بر اینکه به هیچ عنوان استفاده به تنهایی اتوکلاو را برای پسماندهای بیمارستانی قبول نداریم گفت: باید تمامی بیمارستان‌ها نسبت به ساماندهی و امحای کامل پسماندهای خود اقدام کنند.


1393/2/3 چهارشنبه
تلاش محیط زیست البرز برای حفظ باغ سیب کرج / اهمیت باغ سیب در پالایش هوای کرج
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان البرز با اشاره به تجمع مردمی در اعتراض به قطع درختان باغ سیب کرج، گفت: تمام تلاش خود را به کار می گیرم تا از تخریب و دست اندازی به باغ سیب مهرشهر کرج که از جمله سرمایه های ملی است، جلوگیری شود.


1393/2/3 چهارشنبه
هوشمندسازی موتورخانه ها در دستور کار/ افزایش روزهای پاک در تهران
معاون محیط زیست انسانی سازمان حفاظت محیط زیست گفت: هوشمندسازی موتورخانه ها و کنترل و نظارت بر میزان مصرف انرژی در سیستم های برودتی و گرمایشی منابع خانگی و تجاری را مطابق با زمانبندی دنبال می کنیم تا به نتیجه برسانیم.


1393/2/3 چهارشنبه
فراخوان روز تهران بدون زباله
مدیر کل حفاظت محیط زیست استان تهران از فراخوان عمومی برای روز بدون زباله برای تهران خبر داد و گفت: با توجه به عقبه تاریخی و اسلامی مردم ایران وضعیت آلودگی معابر و محیط‌های تفرجی شهرمان زیبنده نیست و ما با وضعیت مطلوب فاصله بسیاری داریم.


1393/2/3 چهارشنبه
لبخند پلنگ ها در دربند راور کرمان
پس از 18 ماه دوربین گذاری در پناهگاه حیات وحش دربند راور، بالاخره یکی از دو گربه سان بزرگ جثه این منطقه به دام دوربین های تله ای افتاد.


1393/2/3 چهارشنبه
تنها 7 درصد از آب دریاچه ارومیه باقی مانده است
دبیر ستاد ملی احیای دریاچه ارومیه گفت: تنها هفت درصد از آب دریاچه ارومیه باقی مانده است.


1393/2/2 سه شنبه
نشست مشترک ایران و افغانستان درباره هامون/ تداوم مذاکرات برای یافتن راه حل‌های مشترک
در نشست مشترک یک هیات ازکشور افغانستان و جمهورزی اسلامی ایران که در سازمان حفاظت محیط ‌زیست برگزار شد، طرفین بر لزوم تداوم مذاکرات برای یافتن راه حل‌هایی جهت بهبود وضعیت تالاب‌های بین المللی هامون و جوامع محلی سیستان تأکید کردند.


1393/2/2 سه شنبه
آغاز پروژه استقرار کشاورزی پایدار در حوضه آبریز دریاچه ارومیه
معاون سازمان حفاظت از محیط‌زیست از آغاز به کار پروژه استقرار کشاورزی پایدار در 40 سایت جدید در حوضه آبریز دریاچه ارومیه با همکاری دولت ژاپن و برنامه توسعه ملل متحد (UNDP) خبر داد.


1393/2/2 سه شنبه
همایش محافظان کوچک زمین همزمان با روز جهانی زمین پاک در پارک پردیسان برگزار شد
همایش محافظان کوچک زمین صبح امروز همزمان با 2 اردیبهشت ماه روز جهانی زمین پاک با همکاری سازمان حفاظت محیط زیست، شهرداری منطقه 2 تهران و بنیاد بین المللی آموزش های محیط زیست FEE در ایران در سالن سبز پارک پردیسان برگزار شد.


بيشتر
محیط زیست در آیینه رسانه ها
بيشتر
.
پنجشنبه 4 ارديبهشت 1393  

   
  
 


Powered By Sigma ITID.