اخبار برگزیده
1393/1/28 پنجشنبه
تقدیر از عوامل سریال نوروزی پایتخت 3 به پاس توجه به محیط زیست/ تقاضای سیروس مقدم از کارگردانان صدا و سیما/ اهدای لباس محیط‌بانی به بازیگر نقش بهبود فریبا/ پلمپ 76 قبضه اسلحه شکاری در دماوند
در مراسمی از دست اندرکاران و بازیگران سریال نوروزی پایتخت 3 به جهت ترویج فرهنگ حفظ محیط زیست در این فیلم در دماوند تقدیر و تجلیل شد .


1393/1/28 پنجشنبه
کمپین نه به یارانه: مصارف یارانه‌های انصرافی به اطلاع مردم می‌رسد
دبیر اجرایی کمپین نه به یارانه نقدی، ضمن تشکر از همه کسانی که از کمپین نه به یارانه حمایت کرده‌اند، از تشکیل کارگروهی برای اطلاع رسانی در خصوص مصارف یارانه‌های انصرافی خبر داد.


1393/1/27 چهارشنبه
ورود ۱۰۰ درصد فاضلاب خانه‌های ساحلی بدون تصفیه به دریای خزر/آلودگی میکروبی آبزیان
معاون سازمان حفاظت محیط زیست با بیان اینکه ۱۰۰ درصد فاضلاب خانه‌های ساحلی بدون تصفیه وارد دریای خزر می‌شود گفت: این امر موجب آلودگی میکروبی آبزیان شده و در زنجیره غذایی تاثیر گذاشته است.


1393/1/27 چهارشنبه
نجات گوزن زرد ایرانی از خطر انقراض / اعتبار 6میلیاردی برای پیشگیری از بیماری میاز
تیرماه سال گذشته بود که خبر مرگ 31 گوزن زرد ایرانی به علت هجوم بیماری مگس میاز، دوستداران محیط زیست را غصه‌دار و نگران انقراض این گونه کرد اما امروز خبر از اختصاص اعتبار به پیشگیری از این بیماری می‌رسد که بسیار امیدوار‌کننده است.


1393/1/26 سه شنبه
ابتکار: بدون همکاری دستگاه های ذیربط، مصوبه آلودگی هوا پیشرفت نمی کند
معاون رییس جمهوری و رییس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: قطعا بدون همکاری و هماهنگی دستگاه های ذیربط و اجرایی، مفاد مصوبه آلودگی هوا پیش نخواهد رفت.


1393/1/26 سه شنبه
نگاهی به برنامه‌های نوروزی سیما درباره محیط ‌زیست
سریال‌های تلویزیونی نوروز با گوشه چشمی که به محیط زیست داشت، نشان داد اگر این رسانه بخواهد به مسائل مبتلابه جامعه با نگاه و زبانی مردمی بپردازد، نه تنها تأثیرگذار خواهد بود بلکه گام‌های مؤثری نیز در جهت ترمیم رابطه از هم گسیخته خود با شهروندان برخواهد داشت.


1393/1/25 دوشنبه
تکذیب شکار بی رویه در قنات بردسیر کرمان
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کرمان، گزارش خبرگزاری مهر درباره شکار بی رویه در دشت قنات بردسیر را تکذیب کرد .


1393/1/25 دوشنبه
معصومه ابتکار از بیمارستان مرخص شد
معصومه ابتکار معاون رییس جمهوری و رییس سازمان حفاظت محیط زیست که پنج روزپیش درپس از آنکه در مسیر شرکت در جلسه هیات دولت دچار سانحه رانندگی و در بیمارستان بستری شده بود ، روز - یکشنبه - از بیمارستان مرخص شد.


1393/1/25 دوشنبه
تصویب برنامه اجرایی کاهش آلودگی هوا در هیات دولت
راهکارها و برنامه اجرایی مدون برای کاهش آلودگی هوا در هشت محور «سوخت، خودروهای در حال حرکت، منابع ساکن، خودروهای نو، مدیریت حمل ونقل وتقاضای سفر، پایش و پیش ‌بینی هوا، آموزش و اطلاع‌رسانی و زیرساخت ‌های شهری» به تصویب دولت رسید .


بيشتر
محیط زیست در آیینه رسانه ها
بيشتر
.
جمعه 29 فروردين 1393  

   
  
 


Powered By Sigma ITID.